دوره آموزش گیت، گیت‌هاب و گیت‌لب

مهم نیست که تو چه حوزه و زبانی فعالیت میکنید، باید کار با گیت را بلد باشید. از گیت برای ورژن بندی کردن برنامه استفاده میشود و بدون آن کار تیمی خیلی سخت و غیرممکن میشود. و البته برای کسایی که در حال یادگیری هستن یکی از بهترین راه های جمع کردن نمونه کاراستفاده از گیت است.

۳۰۹,۰۰۰ تومان


پشتیبانی دائمی

۲/۵ ساعت

۱۶ جلسه

logo

گیت چیست؟

گیت یک برنامه کنترل ورژن است که به کمک آن خیلی راحت میتوان پروژه را مدیریت کرد و به ورژن های مختلف برنامه دسترسی پیدا کرد. گیت خط به خط کدها و کسانی که آن ها را نوشته اند را ثبت میکند و یک تاریخچه کامل از توسعه برنامه ما فراهم میکند.

چرا گیت مهم است؟

عملا بدون گیت نمیتوان در هیچ تیمی همکاری کرد، از همین جمله میتوان فهمید که گیت برای همه حوزه های برنامه نویسی یک امر واجب است. به کمک گیت این امکان فراهم میشود که چند نفر بتوانند روی یک پروژه مشترک کار بکنند و البته یک ابزار مهم برای رزومه سازی هم محسوب میشود.

به رزومه سازی کمک میکند؟

شما با گیت خط به خط کدها و پروژه هایتان را ثبت میکنید و همچنین میتوانید از مخازنی که گیت هاب و گیت لب در اختیار شما قرار میدهند استفاده کنید تا محلی برای نگه داری و به اشتراک گذاشتن کد هایتان باشد. تا الان همه چیز خیلی ساده شده است، گیت به شما کمک میکند تا هر کاری که کردید را ثبت کنید و به بقیه ارایه بدید و این در مرحله استخدام به شما کمک میکند تا بتوانید پروژه ها و توانایی هایتان را ارایه بدید.

یاد گرفتن گیت ضروریه؟

گیت از نان شب برای یک برنامه نویس واجب تر است. مهم نیست که چه زبانی کار میکنید و یا تو چه حوزه ای فعالیت دارید، باید گیت را بلد باشید. در تمام تیم ها و پروژه ها استفاده میشود و خیلی از شرکت ها دانستن گیت را لازمه استخدام میدانند.

پیشنیاز های دوره؟

برای یادگیری گیت پیش نیاز خاصی لازم نیست، اگر در حد تغییر چند فایل هم اطلاعات دارید کفایت میکند ولی بهتر است حداقل با یک زبان برنامه نویسی آشنایی پیدا کنید و بعد یادگیری آن را شروع کنید.

سرفصل ها

دوره آموزش گیت، گیت‌هاب و گیت‌لب

۱

معرفی دوره

۳ دقیقه

۲

گیت چیست؟

۱۳ دقیقه

۳

نصب گیت

۲ دقیقه

۴

نحوه کار کردن گیت

۹ دقیقه

۵

config کردن گیت

۶ دقیقه

۶

راه اندازی repository در گیت

۸ دقیقه

۷

add و commit در گیت

۱۴ دقیقه

۸

دستور restore و amend

۱۲ دقیقه

۹

کار با branch ها

۱۲ دقیقه

۱۰

گیت هاب

۱۱ دقیقه

۱۱

دستور pull در گیت

۵ دقیقه

۱۲

گت لب

۹ دقیقه

۱۳

بحث pull request

۸ دقیقه

۱۴

برطرف کردن conflict ها

۱۰ دقیقه

۱۵

فایل gitignore و کاربرد آن

۶ دقیقه

۱۶

دستور clone

۶ دقیقه

سوالات متداول

بله، مباحث به صورت کامل از صفر پوشش داده شده است.

بهتر است قبل از شروع با یک زبان برنامه نویسی آشنایی مختصری داشته باشید.

صددرصد، دوره پشتیبانی دایمی دارد. یعنی چه در حین آموزش یا مصاحبه های استخدامی و حتی بعد از استخدام و پروژه گرفتن نیز میتوانید تمام سوال هایتان را بپرسید.

هر هفته برای دانشجو ها وبینار برگزار خواهد شد تا هم به مشکلات جمعی رسیدگی شود و هم انگیزه ای باشد برای ادامه کار.

از چه کسی یاد میگیرید؟

میلاد عظمی

میلاد عظمی

برنامه نویس فرانت اند

سلام بچه ها👋 من میلادم و از سال ۹۵ مشغول برنامه نویسی فرانت اند و ریکت هستم و همچنین در سال ۹۸ وارد حوزه آموزش نیز شدم و چندین دوره در سایت های بزرگ ایرانی منتشر کردم و در نهایت تصمیم به تدریس در پلتفرم اختصاصی خودم ینی بوتواستارت گرفتم. تمام تلاشم اینه تا دوره هایی رو بهتون ارایه بدم که علاوه بر مباحث مهم حاوی پروژه و تجربه باشه تا مسیر ورود شما به بازار کار رو راحتتر کنم

logo

آکادمی بوتواستارت

آموزش برنامه نویسی | پروژه محور | پشتیبانی دائمی | جامع

هدف بوتواستارت ارائه بهترین دوره های آموزش برنامه نویسی به دانشجویان برای ورود به بازار کار است و برای رسیدن به این هدف یک سری استانداردها تعیین شده و به صورت سختگیرانه روی دوره ها اعمال میشود. این استاندار ها شامل تدریس سلیس و روان برای انتقال مفاهیم در کنار کامل و جامع بودن دوره ها است به صورتی که با دیدن یک دوره به سطح مناسب و حرفه ای برسید. همچنین دوره ها پروژه محور هستند تا کاربرد مفاهیمی که یاد میگیرید را درک کنید و اگر احیانا ابهامی پیش آید میتوانید از پشتیبانی دائمی‌ بوتواستارت استفاده کنید و سوال هایتان را بپرسید. و در آخر به یکی از مهم ترین ویژگی دوره ها اشاره میکنم و آن هم آپدیت و بروز بودن آن ها مطابق آخرین تکنولوژی ها میباشد.

بخش های سایت

دوره ها

درباره ما

نظرات دانشجویان

ساخته شده با ❤️ در بوتواستارت