سارا رحیمی

دانشجوی HTML&CSS و جاوااسکریپت

من دوره HTML&CSS و جاوااسکریپت استاد عظمی رو تهیه کردم و به نظرم علاوه بر اینکه خیلی ساده و قابل فهم توضیح دادن، پشتیبانی خیلی خوب و قوی داره، ینی هر وقت که سوالی برامون پیش بیاد میتونیم بپرسیم و در کمترین زمان ممکن جواب رو میگیریم


کیان بابان(ساکن کانادا)

دانشجوی جاوااسکریپت و ریکت

من در دوره های HTML&CSS و جاوااسکریپت و ریکت سایت بوتواستارت شرکت کردم و تونستم تو کمتر از چهار ماه بدون هیچ پیشینه‌ای در زمینه فرانت اند به تسلط خوبی برسم.


مهدی احسانی

دانشجوی جاوااسکریپت و ریکت

این دوره قطعا یکی از بهترین دوره هایی بود که من تا الان دیده بودم و همه چی داخلش توضیح داده شده و یکی از امکانات خوبی که این دوره داره اینه که پشتیبانی آنلاین داره و میتونیم هر سوالی راجب هر مبحثی رو بپرسیم.


سمیرا فرخ نژاد(ساکن استرالیا)

دانشجوی جاوااسکریپت و ریکت

من سه ماه پیش دوره های ریکت و جاوااسکریپت سایت بوتواستارت رو شرکت کردم، پشتیبانی دوره واقعا عالی بود. از لحظه به لحظه دوره لذت بردم و الانم منجر به کار پیدا کردن من شد.


کسری اخوان

دانشجوی ریکت و گیت

ریکت آقا میلاد حرف نداره، صفر تا صد کارو خیلی سلیس و روون توضیح داده. در مورد پشتیبانی هم اینکه هر وقت پیام بدین تو کوتاه ترین زمان ممکن جوابتون رو میده.


ساغر ابازری(ساکن انگلیس)

دانشجوی HTML&CSS و جاوااسکریپت

سلام، من ۳۲ سالمه، ایران زندگی نمیکنم، من HTML&CSSرو از ماش همدانی یاد گرفتم اما ترجیح دادم جاوااسکریپت رو به زبان فارسی یاد بگیرم و بعد از کلی تحقیق تو دوره های آقا میلاد ثبت نام کردم و از نحوه تدریس و پشتیبانی خیلی راضیم.


سورنا گنجی

دانشجوی جاوااسکریپت و ریکت

این دوره، اولین انتخاب من نبود ولی وقتی بقیه دوره هارو رصد کردم دیدم مثل این دوره تو دوره های فارسی اصلا نیست. مباحث خیلی کامل و جامع گفته شده و پشتیبانی خیلی خوبی داره.یکی از خوبی ها استاد اینه که مباحث پیچیده رو خیلی ساده توضیح میدن و تو مراحل مصاحبه هم همراهم بودن.


محمد عطایی

دانشجوی جاوااسکریپت و ریکت

من از دانشجو های آقای عظمی هستم، از قدرت بیانشون، تدریس رونشون و پشتیبانیشون خیلی راضی هستم.


ابوالفضل اکبرزاده

دانشجوی HTML&CSS و جاوااسکریپت

من تو دوره های بوتواستارت شرکت کردم و این یکی از بهترین انتخاب هایی بود که من تو زمینه برنامه نویسی داشتم چون من تو دوره های دیگه هم شرکت کردم و توی تون دوره ها علاوه بر اینکه مباحث به صورت دقیق توضیح داده نمیشه، پشتیبانی خوبی هم نداشتند اما این دوره همه این نکات رو داره.


امیر علی امانی پور

دانشجوی جاوااسکریپت

من دانشجوی دوره جاوااسکریپت آقای عظمی هستم، خواستم بگم که دوره شون خیلی خوب داره پیش میره و جدای از دوره خوبشون، پشتیبانیشون خیلی خوبه که در اسرع وقت به سوالات پاسخ کامل داده میشه.


logo

آکادمی بوتواستارت

آموزش برنامه نویسی | پروژه محور | پشتیبانی دائمی | جامع

هدف بوتواستارت ارائه بهترین دوره های آموزش برنامه نویسی به دانشجویان برای ورود به بازار کار است و برای رسیدن به این هدف یک سری استانداردها تعیین شده و به صورت سختگیرانه روی دوره ها اعمال میشود. این استاندار ها شامل تدریس سلیس و روان برای انتقال مفاهیم در کنار کامل و جامع بودن دوره ها است به صورتی که با دیدن یک دوره به سطح مناسب و حرفه ای برسید. همچنین دوره ها پروژه محور هستند تا کاربرد مفاهیمی که یاد میگیرید را درک کنید و اگر احیانا ابهامی پیش آید میتوانید از پشتیبانی دائمی‌ بوتواستارت استفاده کنید و سوال هایتان را بپرسید. و در آخر به یکی از مهم ترین ویژگی دوره ها اشاره میکنم و آن هم آپدیت و بروز بودن آن ها مطابق آخرین تکنولوژی ها میباشد.

بخش های سایت

دوره ها

درباره ما

نظرات دانشجویان

ساخته شده با ❤️ در بوتواستارت