آموزش Mobile First Design

امروزه اکثر کاربر ها از طریق گوشی موبایل وارد سایت ها میشوند برای همین در بحث ریسپانسیو سازی مهمه که گوشی های موبایل در اولویت باشند.

رایگان


فاقد پشتیبانی

۰/۵ ساعت

۳ جلسه

logo

در این دوره چه آموزش داده میشود!؟

با توجه به اینکه درصد بالایی از کاربران سایت ها با گوشی کار میکنند اهمیت ریسپانسیو بودن سایت بسیار بالا رفته است و حتی بسیاری از وبسایت ها بنای طراحی رو بر روی سایز های کوچکتر مانند گوشی میگذارند. از این رو طراحی mobile first به وجود آمده و همانطور که از اسمش پیدا است اولویت را به گوشی های موبایل داده است. در mobile first ما با کد های عجیب و غریب سروکار نداریم و صرفا یک متد و مجموعه ای از قوانین است که هنگام طراحی سایت و ریسپانسیو کردن باید از آن ها پیروی بکنیم. در این دوره مفهوم mobile first توضیح داده میشود و سپس با هم یک پروژه رو پیاده میکنیم تا بهتر با مفاهیم آشنا شویم

یادگیری Mobile First Design ضروری است؟

با توجه به افزایش روزافزون کاربران موبایل بهتر است که توجه زیادی به این مساله داشته باشید و ۱۰۰ دردصد توصیه میکنم که این دوره کوتاه رو ببینید.

پیش نیاز های این دوره آموزشی؟

برای این دوره شما باید با HTML و CSS آشنا باشید(مانند flex و media query و …) چون تمرکز ما فقط بروی بحث mobile first است و در مورد کدهای HTML و CSS توضیح کامل داده نمیشود چون فرض بر این این است که شما آن ها را بلد هستید.

یادگیری آن سخت است؟

اگر کار با میدیا media query در CSS را بلد باشید خیلی ساده و سریع این مفهوم را یاد خواهید گرفت.

سرفصل ها

سرفصل های دوره Mobile First Design

۱

مفهوم Mobile First

۶ دقیقه

۲

ساخت navbar به روش Mobile First

۲۰ دقیقه

۳

ساخت بدنه اصلی سایت به روش Mobile First

۹ دقیقه

سوالات متداول

بله، مباحث به صورت کامل از صفر پوشش داده شده است.

آشنایی با HTML&CSS لازم و ضروری است.

از چه کسی یاد میگیرید؟

میلاد عظمی

میلاد عظمی

برنامه نویس فرانت اند

سلام بچه ها👋 من میلادم و از سال ۹۵ مشغول برنامه نویسی فرانت اند و ریکت هستم و همچنین در سال ۹۸ وارد حوزه آموزش نیز شدم و چندین دوره در سایت های بزرگ ایرانی منتشر کردم و در نهایت تصمیم به تدریس در پلتفرم اختصاصی خودم ینی بوتواستارت گرفتم. تمام تلاشم اینه تا دوره هایی رو بهتون ارایه بدم که علاوه بر مباحث مهم حاوی پروژه و تجربه باشه تا مسیر ورود شما به بازار کار رو راحتتر کنم

logo

آکادمی بوتواستارت

آموزش برنامه نویسی | پروژه محور | پشتیبانی دائمی | جامع

هدف بوتواستارت ارائه بهترین دوره های آموزش برنامه نویسی به دانشجویان برای ورود به بازار کار است و برای رسیدن به این هدف یک سری استانداردها تعیین شده و به صورت سختگیرانه روی دوره ها اعمال میشود. این استاندار ها شامل تدریس سلیس و روان برای انتقال مفاهیم در کنار کامل و جامع بودن دوره ها است به صورتی که با دیدن یک دوره به سطح مناسب و حرفه ای برسید. همچنین دوره ها پروژه محور هستند تا کاربرد مفاهیمی که یاد میگیرید را درک کنید و اگر احیانا ابهامی پیش آید میتوانید از پشتیبانی دائمی‌ بوتواستارت استفاده کنید و سوال هایتان را بپرسید. و در آخر به یکی از مهم ترین ویژگی دوره ها اشاره میکنم و آن هم آپدیت و بروز بودن آن ها مطابق آخرین تکنولوژی ها میباشد.

بخش های سایت

دوره ها

درباره ما

نظرات دانشجویان

ساخته شده با ❤️ در بوتواستارت