آموزش SASS

Sass یک پیش پردازنده برای css است که بسیاری از ضعف های آن را جبران میکند. و این کار را با داشتن قابلیت هایی مانند متغییر ها، Nesting، Mixin و … انجام می دهد.

رایگان


فاقد پشتیبانی

۲/۴۵ ساعت

۲۰ جلسه

logo

در این دوره چه آموزش داده میشود!؟

یکی از مهارت هایی که بعضا خیلی مورد توجه کارفرماها قرار میگیرد و به آن اهمیت میدهند sass است.در این دوره سعی شده تا همانند دوره های قبلی تمام مفاهیم از صفر گفته شود. این دوره با مباحث مقدماتی مانند نصب vs code شروع شده و تا مطالب پیشرفته sass ادامه میابد و طبق روال دوره های قبلی بوتواستارت پروژه هم داخل این دوره انجام خواهد شد چرا که معتقدیم هیچ دوره آموزشی بدون تمرین و پروژه کامل نیست.

یادگیری Sass ضروری است؟

Sass از آن دسته تکنولوژی هایی هست که لزوما توی تمام پروژه ها استفاده نمیشود. ساده تر بخوام بگم بسته به نیاز پروژه ممکنه استفاده بشه یا نه ولی در کل دانستن آن نکته مثبتی در رزومه شما حساب میشود.

چه مزیتی دارد؟

همانطور که میدانید CSS یک زبان برنامه نویسی نیست اما Sass قابلیت هایی به آن میدهد که خیلی نزدیک به یک زبان میشود و همین امر باعث ساده تر شدن کار و زیاد شدن سرعت توسعه برنامه میشود.

یادگیری آن سخت است؟

اگر CSS را بلد باشید یادگیری Sass از چیزی که فکرش را میکنید راحتتر است. تمام پراپرتی هایی که در CSS استفاده میشود عینا در Sass هم تکرار میشوند و نیاز به یادگیری چیز جدید در این مورد نیست اما یک سری امکانات اضافه تر نسبت به CSS در اختیار ما قرار میدهد تا کار مارا راحت کند و همین هم دلیل استفاده از آن است و مطمين باشید خیلی زود این موارد رو یاد خواهید گرفت.

سرفصل ها

سرفصل های دوره Sass

۱

مقدمه

۱۰ دقیقه

۲

معرفی ابزار های موردنیاز

۸ دقیقه

۳

نصب کردن Node و sass

۱۰ دقیقه

۴

اجرای SASS (قسمت 1)

۷ دقیقه

۵

اجرای SASS (قسمت 2)

۷ دقیقه

۶

متغییرها

۱۰ دقیقه

۷

nesting

۸ دقیقه

۸

mixin

۱۴ دقیقه

۹

import

۸ دقیقه

۱۰

شبه کلاس ها

۸ دقیقه

۱۱

عملگرهای ریاضی

۴ دقیقه

۱۲

content

۹ دقیقه

۱۳

دستورات شرطی

۱۳ دقیقه

۱۴

ارث بری

۴ دقیقه

۱۵

حلقه ها (قسمت 1)

۱۴ دقیقه

۱۶

حلقه ها (قسمت 2)

۸ دقیقه

۱۷

پروژه (قسمت 1)

۲۳ دقیقه

۱۸

پروژه (قسمت 2)

۱۶ دقیقه

۱۹

پروژه (قسمت 3)

۱۶ دقیقه

۲۰

پروژه (قسمت 4)

۲۸ دقیقه

سوالات متداول

بله، مباحث به صورت کامل از صفر پوشش داده شده است.

آشنایی با HTML&CSS لازم و ضروری است.

از چه کسی یاد میگیرید؟

میلاد عظمی

میلاد عظمی

برنامه نویس فرانت اند

سلام بچه ها👋 من میلادم و از سال ۹۵ مشغول برنامه نویسی فرانت اند و ریکت هستم و همچنین در سال ۹۸ وارد حوزه آموزش نیز شدم و چندین دوره در سایت های بزرگ ایرانی منتشر کردم و در نهایت تصمیم به تدریس در پلتفرم اختصاصی خودم ینی بوتواستارت گرفتم. تمام تلاشم اینه تا دوره هایی رو بهتون ارایه بدم که علاوه بر مباحث مهم حاوی پروژه و تجربه باشه تا مسیر ورود شما به بازار کار رو راحتتر کنم

logo

آکادمی بوتواستارت

آموزش برنامه نویسی | پروژه محور | پشتیبانی دائمی | جامع

هدف بوتواستارت ارائه بهترین دوره های آموزش برنامه نویسی به دانشجویان برای ورود به بازار کار است و برای رسیدن به این هدف یک سری استانداردها تعیین شده و به صورت سختگیرانه روی دوره ها اعمال میشود. این استاندار ها شامل تدریس سلیس و روان برای انتقال مفاهیم در کنار کامل و جامع بودن دوره ها است به صورتی که با دیدن یک دوره به سطح مناسب و حرفه ای برسید. همچنین دوره ها پروژه محور هستند تا کاربرد مفاهیمی که یاد میگیرید را درک کنید و اگر احیانا ابهامی پیش آید میتوانید از پشتیبانی دائمی‌ بوتواستارت استفاده کنید و سوال هایتان را بپرسید. و در آخر به یکی از مهم ترین ویژگی دوره ها اشاره میکنم و آن هم آپدیت و بروز بودن آن ها مطابق آخرین تکنولوژی ها میباشد.

بخش های سایت

دوره ها

درباره ما

نظرات دانشجویان

ساخته شده با ❤️ در بوتواستارت