شرایط بازگشت وجه در قرعه کشی

تو این جشنواره به ۶ نفر کل هزینه ای که کردن به قید قرعه بازگشت داده میشود. شرط شرکت در این قرعه کشی این است که در ۲۴ ساعت اول جشنواره در دوره ها شرکت کنید. از بین شرکت کننده های سوپرپکیج آموزش برنامه نویسی ۳ نفر به قید قرعه انتخاب و کل هزینه بهشون برگشت داده میشود. (دقت کنید که تعداد شرکت کنندگان در این دوره محدود و طبیعتا شانس برنده شدن بیشتر است)

و از بین دوستانی هم که دوره هارو به صورت تکی شرکت میکنند نیز ۳ نفر به قید قرعه انتخاب و هزینه بهشون برگشت داده میشود. در این حالت نیز میتوانید با شرکت در بیش از یک دوره شانس برنده شدن خود را افزایش دهید. در پایین تعداد شانس به ازای هر دوره توضیح داده شده است.

نحوه محاسبه تعداد شانس

دوره Next.js

با شرکت در این دوره ۲ شانس برای برنده شدن دارید یعنی ۲ بار اسم شما در قرعه کشی خواهد آمد.

دوره React.js

با شرکت در این دوره ۲ شانس به شانس هایتان اضافه خواهد شد.

دوره جاوااسکریپت

با شرکت در این دوره ۱ شانس به شانس هایتان اضافه خواهد شد.

دوره Node.js

با شرکت در این دوره ۲ شانس به شانس هایتان اضافه خواهد شد.

دوره TypeScript

با شرکت در این دوره ۱ شانس به شانس هایتان اضافه خواهد شد.

قرعه کشی

در نهایت به توجه به دوره هایی که شرکت کرده اید و تعداد شانس ها در قرعه کشی شرکت داده خواهید شد و در صورت برنده شدن کل هزینه عودت داده خواهد شد.

logo

آکادمی بوتواستارت

آموزش برنامه نویسی | پروژه محور | پشتیبانی دائمی | جامع

هدف بوتواستارت ارائه بهترین دوره های آموزش برنامه نویسی به دانشجویان برای ورود به بازار کار است و برای رسیدن به این هدف یک سری استانداردها تعیین شده و به صورت سختگیرانه روی دوره ها اعمال میشود. این استاندار ها شامل تدریس سلیس و روان برای انتقال مفاهیم در کنار کامل و جامع بودن دوره ها است به صورتی که با دیدن یک دوره به سطح مناسب و حرفه ای برسید. همچنین دوره ها پروژه محور هستند تا کاربرد مفاهیمی که یاد میگیرید را درک کنید و اگر احیانا ابهامی پیش آید میتوانید از پشتیبانی دائمی‌ بوتواستارت استفاده کنید و سوال هایتان را بپرسید. و در آخر به یکی از مهم ترین ویژگی دوره ها اشاره میکنم و آن هم آپدیت و بروز بودن آن ها مطابق آخرین تکنولوژی ها میباشد.

بخش های سایت

دوره ها

درباره ما

نظرات دانشجویان

ساخته شده با ❤️ در بوتواستارت